Özel Adana Kardiyoloji Merkezi

Kurum Adı:Özel Adana Kardiyoloji Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Büyükşehir Belediyesi Karşısı Adana Tecim Borsası Sokağı Görkemli İş Merkezi Zemin Kat
Telefon:0 (322) 453-7272


36.99340335.324850

Kurum Hakkında

Adana’da 2007 yılının Kasım ayında faaliyete giren Özel Adana Kardiyoloji Merkezi Adana’nın ilk ve tek özel kalp merkezi olarak halkımıza hizmet vermektedir. Merkezimiz tecrübeli uzman doktorları; deneyimli ve güler yüzlü personeliyle kalp damar hastalıkları tanı, teşhis ve tedavisinde ileri teknolojiyi kullanarak kardiyoloji alanında markalaşmayı kendine ilke edinmiştir. SGK( Toplumsal Güvenlik Kurumu) nun belirlediği ‘Ayakta Teşhis ve Tedavi’ yönetmeliği esası altında haftanın 6 günü tam kapasite iş koşturmacasındadır. Kurumumuz SGK(Toplumsal Güvenlik Kurumu), kamu çalışanı, özel sigorta ve banka hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz buluşma sistemiyle çalışmakta olup, kalp hastalıklarının teşhisinde aşağıdaki yöntemler uygulanmaktadır.

-Elektrokardiografi(EKG)

-Transtorasik Ekokardiografi(EKO)

-Eforlu EKG(Treadmili Stres Testi)

-Ritim Holter(24 saatlik EKG kaydı)

-Gerilim Holter(Ambulatuar tansiyon ölçümü)

-Myokard Perfüzyon Sintigrafisi

Ek olarak merkezimizde tüm laboratuar tetkikleri ve radyoloji tetkikleri yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi

Özel Adana Kardiyoloji Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adana Kardiyoloji Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir