Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Türkmenbaşı Blv. Huzurevleri Mh. 128 Sk. Akgül 5 Sitesi C Blok No:3
Telefon:0 (322) 248-0240
Web Sitesi:www.rts.com.tr


37.04386435.272620

Kurum Hakkında

RTS Seyhan Diyaliz Merkezi 2006 senesinde kuruldu. Nefroloji uzmanı yönetiminde toplam 28 çalışanı ile Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri üç seans Salı, Perşembe, Cumartesi günleri iki seans Hemodiyaliz ve Periton Diyalizi hizmeti vermektedir. Merkezimiz Çukurova İlçesinde Türkmenbaşı Bulvarı yolu üstünde Özel Bilfen Lisesi karşındadır. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Yaz Sezonu süresince Tekir, Pozantı yaylalarına hasta servisimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir