Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi

Kurum Adı:Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Kent:Adana
İlçe:Pozantı
Adres:Zafer Mah. Hastane Cad. No: 81
Telefon:0 (322) 581-3945


37.46029334.873271

Kurum Hakkında

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi daha ilkin hasta servisi olan Genel Cerrahi, Dahiliye, Aile Hekimliği Servisi tek bir katta hizmet veriyorken şimdi her 2 katta hasta servisi olarak tekrardan dizayn edildi. Daha ilkin erişkin ve çocuk hastaların bölümleri karışık bir halde iken şimdi çocuk servisi erişkin servisinden ayrıldı. Daha sıhhatli koşullarda hizmet vermek için her iki servisin yer döşemesi antibakteriyel özelliğe haiz bir döşemeyle kaplatıldı.

Hasta odaları eskiden 6 kişilik koğuş sisteminden tek ve iki kişilik vip odalara dönüştürüldü. Her odaya tv, buzdolabı, merkezi bir uydu vasıtasıyla sınırsız kanal seyretme olanağı sunuldu. Hasta odalarının perdeleri, nevresim takımları, battaniye ve yastıkları tamamıyla yenilendi.

Tüm sıhhat güvencesindeki vatandaşlara (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, Yeşil Kart) ve Toplumsal Güvencesi olmayan vatandaşlara hizmet etmekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi, Adana ili Pozantı ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir