Özel Adana Maya Göz Merkezi

Kurum Adı:Özel Adana Maya Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Sümer Mah. Bülent Angın Bul. No:61
Telefon:0 (322) 227-7272


37.01785435.317132

Kurum Hakkında

Özel Adana Maya Göz Merkezi olarak 2006 senesinde sizlere hizmet vermeye başlamış olan merkezimiz, seçkin uzman hekim ve destek personel ekibiyle, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş şekilleri, son olarak teknoloji ile sizlere sunmaktadır.

Özel Adana Maya Göz Merkezi, sektöründe kısa bir süredir faaliyette olmasına karşın Adana’nın mühim özel sıhhat kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Kapısından girdiğiniz andan itibaren güler yüz ve ilgi ile karşılanacağınız merkezimizde, mevzusunda uzman hekimlerimiz ve deneyimli sıhhat personelimiz ile gereksinim duyduğunuz her an yanınızda olacak ve size hastanede olduğunuzu unutturmak için elimizden geleni yapacağız.

Maya Göz Merkezi özel bir kurum olmasına rağmen, yapılanma olarak araştırma hastanesindeki branşlaşmayı örnek almaktadır. Tüm doktorlarımız ilgilendikleri alt dallarda uzmanlaşmaya gitmiştir. Ek olarak öteki bölümlerimizde de uzman, deneyimli, her biri kendi alanında eğitim almış, genç bir kadro yer almıştır.

Anlaşmalı Kurumlar SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, Kamu Çalışanları, İş Bankası, Akbank, Fortis, Promed, TBMM, Ergo İsviçre Yaşam, Demir Yaşam, Genel Yaşam, Allıance Sigorta, Ankara Sigorta

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Adana Maya Göz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adana Maya Göz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir