Özel Akdeniz Üroloji Merkezi

Kurum Adı:Özel Akdeniz Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Yurt Mah. Kurttepe Cad. No:20/A
Telefon:0 (322) 239-3330


37.05101535.279000

Kurum Hakkında

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi 2008 senesinde hizmet sunmaya başladı. Her geçen gün hizmet standardını ve hizmet alanlarını artırarak gelişen kuruluşumuzda; poliklinik hizmetleri, ESWL (dışardan şok dalgaları ile böbrek taşı kırma), böbrek taş analizi, TRUS eşliğinde prostat iğne biyopsisi, ürolojik açık ve endoskopik cerrahiler, radyolojik ve nükleer görüntülemeler, biyokimyasal, mikrobiyolojik, parazitolojik, patolojik, genetik ve hormonal laboratuar hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akdeniz Üroloji Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde Üroloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir