Özel Retina Göz Hastanesi

Kurum Adı:Özel Retina Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Endüstri Cad. No:171
Telefon:0 (224) 240-2400


40.23005028.984419

Kurum Hakkında

Bu kurumun amacı başta retina-makula-vitreus hastalıkları ve cerrahisi branşında olmak suretiyle göz hastalıklarının tüm dallarında tedavi hizmeti vermenin yanı sıra “Göz Hastalıkları” mevzusunda klinik araştımalar yapmak ve bilhassa “Retina-makula-vitreus Hastalıkları ve Cerrahisi” mevzusunda göz hekimlerine uzmanlık sonrası eğitimler vermektir.

Kurumumuzda göz hastalıklarının tüm branşlarında uzmanlaşmış deneyimli bir doktor ekibi ile çalışmaktayız. Kurumumuza gelen hastaların mühim bir kısmını öteki sıhhat kurumlarından göz hekimlerin gönderilmiş olduğu tanı ve tedavisinde güçlükler yaşanmış olan hastalar oluşturmaktadır.

İlgili Makaleler

Emek harcama mevzularımız göz ile ilgili tüm hastalıkları içermekle beraber bilhassa retina hastalıkları bölümünde yeralan diabetik retinopati, yaşa bağlı makula dejenerasyonu (sarı nokta hastalığı), retina yırtıkları ve retina dekolmanları, göz yaralanmaları, çocukluk çağı retina hastalıkları, doğumsal retina hastalıkları, prematüre retinopati (ROP) tedavisi, vitreomakuler yüzey patolojileri, makula delikeri ve retina vaskuler tümörleri şeklinde ender görülen retina hastalıklarınının tanı ve tedavisini içermektedir. Ek olarak erken doğuma bağlı gelişen prematüre retinopatisi (ROP) nin takibinde öteki hastanelerin yenidoğan yoğun bakım ünitelerine konsultasyon hizmeti de verilmektedir. Yanısıra göz hastalıklarının öteki branşları olan katarakt, glokom, kornea hastalıkları, keratokonus, refraktif cerrahi, şaşılık, okuloplastik cerrahi dallarında da hizmet verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma

Özel Retina Göz Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Retina Göz Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir