Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:70/1
Telefon:0 (242) 316-0096


36.85867130.737734

Kurum Hakkında

2012 senesinde faaliyetine süregelen, Özel Antalya Kaya Göz Merkezi teknik donanımı ve fiziki şartlarını geliştirerek, Lara / Dedeman bölgesinde göz hastalıkları ve tedavisi mevzusunda tecrübeli uzman doktor ekibiyle hizmet vermektedir.

Her hastasına “kendi yakınlarımıza ne yapılmasını istiyor isek onu yapmalıyız” anlayışında ticari kaygıdan uzak etik ve deontolojik emek verme prensiplerine uyarak günümüzde hastalarımızın haklı itimatını kazanmayı amaç edinmiştir.

Göz hastalıkları ve tedavisi mevzusunda üstün teknolojik imkanları olan bir göz kliniğinde bulunması ihtiyaç duyulan tüm aygıt ve ölçüm aletlerini bünyesinde bulundurarak, teknolojiyi tip bilimiyle birleştirmeyi hedef edinmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir