Özel Binkonut Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Binkonut Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Şeyh Şamil Mahallesi Susam İş Merkezi No:36
Telefon:0 (332) 251-7930


37.94335632.502870

Kurum Hakkında

1998 senesinde Şifa Polikliniği adı altında hizmete başlamış olan kuruluşumuz geçen yılların verdiği itimat ve istikrar ile 2007 yılının ilk çeyreğinde adını Özel Binkonut Tıp Merkezi olarak değiştirip kalitesinden taviz vermeyerek hizmetine devam etme sonucu almıştır.

Deneyimli uzman ekibi ve yüksek teknik alt yapısıyla çağdaş tıbbın tüm olanaklarını hastalarına sunan tıp merkezimiz, üst düzey bir sıhhat anlayışıyla: Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Hanım Hast. Ve Doğum, Cildiye, Diş Sağlığı, Laboratuar ve Günün 24 saati Acil Servisi ile hizmet vermektedir.

Günümüzün en gelişmiş teknolojisini uzman ekibi ve özenli emek harcamaları ile bir araya getiren tıp merkezimiz insanlarımıza daha sıhhatli bir yaşam sunmayı hedeflemiştir. Özel Binkonut Tıp Merkezi, hastalarına en doğru tanıyı koyabilme ve en doğru tedaviyi uygulayabilme amacıyla kurulmuş bilimsel bir iş birliği anlayışının ürünüdür.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Binkonut Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Binkonut Tıp Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir