Özel Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı:Özel Atalya ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Kepez
Adres:Millet Mh. Mehmet Akif Cd. No: 50/A Kepez
Telefon:0 (242) 334-0107


36.91150230.684684

Kurum Hakkında

Atalya Diş Polikliniği uzman doktor ekibi ve teknolojiye bağlı olarak geliştirdiği teknik alt yapısı ile her geçen gün daha çok ilgi görmektedir.

Atalya Diş Poliklinği olarak senelerdir hem yurtdışından hemde yurtiçinden bir fazlaca hastanın tedavisinde kazandığımız deneyimler ve uzman kadromuz yardımıyla hastalarımız tedavilerinin arkasından kendilerinden ve gülüşlerinden güvenilir bir halde kliniğimizden ayrılmışlardır.

Kepez Şubesi: Yeni Mahalle 2452. Sokak No:41/1 Kepez (Mobil İlköğretim Okulu Yolu üstü)

Dokuma Şubesi: Millet Mh. Mehmet Akif Cd. No:50/A Kepez (Ofm Hastanesi 200m ilerisi)

Özel Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya ili Kepez ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir