Özel Mersin Diş Dünyası

Kurum Adı:Özel Mersin Diş Dünyası
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:İsmet İnönü Bulvarı No:47 Yenişehir
Telefon:0 (324) 327-6969


36.78374434.614709

Kurum Hakkında

Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip ve başarıyla tatbik eden, hastalarımızın tüm ağız diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp ve tüm bu özellikleri ile referans gösterilen sıhhat kuruluşu olma hedefimizi gerçekleştirebilmek için devamlı çalışmaktayız.

Hizmet kalitemizin sürekliliği ve kurumsal hedeflerimizi devam ettirirken, insan faktörünü elimine etmeden hastalarımızla kişisel ilişkilerimizi en sıcak hareketleriyle korumaya itina göstererek, makineleşmiş ilişkilerin olmadığı bir sıhhat kuruluşu olmamak için çabalamaktayız. En başta her işin kendimize yapıldığını düşünerek yola çıktığımız için tedavi kalitesine ve bunların devamı için kişisel gelişime son aşama ehemmiyet vermekteyiz; tüm özel işlemler uzmanlar tarafınca gerçekleştirilmekte ve tüm hekimlerimiz tertipli olarak devamlı eğitim programlarına dahil olmaktadırlar.

Özel Mersin Diş Dünyası kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Diş Dünyası, Mersin ili Yenişehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir