Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı

Kurum Adı:Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Telefon:0 (352) 207-6666


38.70454135.524507

Kurum Hakkında

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Merkez Laboratuvarı, Eylül 2008 tarihinden itibaren, Gülser ve Dr. Mustafa Gündoğdu tarafınca yaptırılan binada hizmet vermektedir. Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı içinde yer edinen birimler; Biyokimya, Bakteriyoloji, Seroloji, Metabolizma, İmmünoloji ve Hematoloji Laboratuvarları ile Örnek Kabul ve Tasnifleme Birimidir. Biyokimya Laboratuvarında iki Profesör, Seroloji Laboratuvarında bir Profesör, Bakteriyoloji Laboratuvarında bir Doçent, İmmünoloji Laboratuvarında bir Profesör, Metabolizma Laboratuvarında bir Profesör ve Hematoloji Laboratuvarında bir Yrd. Doçent vazife yapmakta ve Merkez Laboratuvarı Birimlerinde çalışan toplam 61 uygulaman ve yedi yazman ile laboratuvar hizmetleri yürütülmektedir.

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarında, günün her saatinde kesintisiz laboratuvar hizmeti sunulmaktadır:

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir