Özel Emniyet Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Emniyet Rommer FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Çekirge Cad. No:54 (Orman Müzesi Karşısı)
Telefon:4442248


40.19991729.033880

Kurum Hakkında

ROMMER’de; özel hizmet almak isteyenlerle, özel sıhhat sigortalı ve anlaşmalı kurum hastalarının, 2006 senesinde oluşturulan ikinci şubemiz Özel Emniyet ROMMER’de ise; SGK mensubu hastalarımızın tanı ve tedavilerini yapmaktayız.

Özel Emniyet ROMMER, mesleki gelişimleri takip eden uzmanlaşmış ekibi ile hastalarının daima yanındadır. Bu ilkesinden hareketle, 2011 yılı sonu itibariyle yenilenen merkezimizde, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon biriminin yanında Dahiliye, Metabolizma ve Endokrin, Diyetisyen kontrolünde Sıhhatli Beslenme ve Kilo Kontrolü ile Klinik Pilates ünitelerini de bünyemize kattık.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)

Özel Emniyet Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Emniyet Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir