Özel Fizikalya Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizikalya Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Yeşilbahçe Mahallesi Çınarlı Caddesi No:15
Telefon:0 (242) 316-6644
Web Sitesi:fizikalya.com


36.86902230.727153

Kurum Hakkında

Antalya’da uzun senelerdir fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermekte olan Fizikalya Tıp Merkezi şık ve çağdaş yeni mekanında, çağdaş ekipmanları ile sıhhat gereksinimi bulunan insanlara katkı sağlamaya devam etmektedir. Bilhassa fizyolojik ve ortopedik engelli ufaklıklara ve yetişkinlere rehabilitasyonlarının başarı olarak devam etmesi için titiz çalışmalarına sürdürmekdirler.

Fizitalya Tıp Merkezi Ülkemizin marka tutarındaki kentimizde, başta şehir insanının fizyolojik, ortopedik, nörolojik sıhhat probleminin çözümüne destek verir iken bununla birlikte değişik ülkelerden gelen turistlerinde sıhhat ihtiyacı karşılamayı amaçlayan bir ilke ile büyümekte.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Fizikalya Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizikalya Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir