Özel Meltem Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Meltem Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. 47/A
Telefon:0 (312) 320-5910


39.94174932.885164

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2003 senesinde Kronik Böbrek Yetmezliği sebebiyle diyaliz tedavisi görmesi ihtiyaç duyulan hastalar için kurulmuştur. 32+1 makine kapasiteli merkezimizde halen, iki tam zamanlı doktor, bir profesör hekim, dokuz diyaliz sertifikalı, uzun seneler diyaliz tecrübesi olan hemşire ve nitelikli destek personeller ile hizmet vermektedir.

Haftanın her günü Ankara’nın her yerinden ücretsiz bir şekilde deneyimli servis kaptanlarıyla hastalarımız merkezimize ve evlerine ulaşımları sağlanmaktadır. Merkezimizde hastalarımız çağıl imkanlar ve en kaliteli malzemeler kullanılarak tedavi edilmektedir. Ek olarak kuruluşumuzdan beri yüzden fazla hastamızın böbrek nakli ile şifa bulmaları merkezimizin ayrı bir övünç deposudur.

Merkezimizde hemodiyalizin yanında 2008 den beri Periton Diyalizi hastaları için tamamen insani amaçlı hizmet başlatılmış olup aynı kaliteli hizmetlerden faydalanmaları sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Meltem Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Meltem Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir