Özel Galleria KBB Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Galleria KBB Dal Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İşmerkezi 14/C
Telefon:0 (322) 454-1515


37.00328935.334996

Kurum Hakkında

Adana Galleria avmsinin Seyhan nehrine bakan tarafında müstakil girişli toplam 2200 m2’lik kapalı alana haiz ve tamamı 3 kat olarak inşa edilmiş Galleria KBB Cerrahi Dal Merkezi 2007 yılı ocak ayında hizmete girmiş olup, yalnız kendi bölgesinde sınırı olan kalmayıp, bununla birlikte ülkemizin öteki bölgeleri ve Yakın-Ortadoğu ülkelerine hizmet vermektedir. Her sektörde olduğu şeklinde tıpta da verilen hizmetin kalitesi teknolojik gelişme ve bilimsel çalışmalarla arttırılmaktadır. Merkezimizde kullanılan teknolojiler dünyadaki gelişmelere paralel olarak yenilenmektedir. GKBBM bünyesinde düzenlenen ulusal seminer ve konferanslarda KBB mevzusunda önde gelen adları hekimlerimizle buluşturarak karşılıklı data alışverişine olanak tanımaktadır. Tıp bilimindeki son gelişme ve araştırmaları yakından izleyen GKBBM bu mevzuda öncü sorumlulukla hareket ederek, haftalık ve aylık bilimsel toplantılar kurum içi ve dışı konuk konuşmacıların yer almış olduğu geniş katılımlı konferanslar düzenlenmektedir.

Galleria KBB Merkezinde; 2 tam donanımlı ameliyathane, 5i göl manzaralı 10 tane çağıl hasta odası, endoskopik kamera ve mikroskoplarla donatılmış 9 KBB muayene birimi, işitme testlerinin yapıldığı ve işitme cihazlarının uygulanmış olduğu Odyoloji birimi, ileri incelem, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin verildiği Burun Allerji biriminde RINOLIGHT UV Fototerapi tedavi birimi, bilgisayarlı Ses Çözümleme ve Konuşma Tedavisi birimi bulunmaktadır.

Devamlı gelişimi hedef alan, yenilikçi yönetim anlayışıyla fert ve cemiyet sağlığı için hizmet veren Galleria KBB Merkezi hasta memnuniyetinin sağlanabilmesi için ise teknoloji, ilgi ve tedavi sürecinin ayrılmaz bir üçlü bulunduğunu, bu üçlünün en uygun şekilde iletildiği takdirde hasta memnuniyetinin sağlanabileceğine inanıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Galleria KBB Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Galleria KBB Dal Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir