Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Özel Dentinal ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Menteş Mah. İstemihan Talay Cad. No:59/A
Telefon:0 (324) 502-0347


36.79009534.577481

Kurum Hakkında

Dentinal A tipi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; internasyonal standartlar doğrultusunda, evrensel sıhhat hizmetlerine uygun, daha geniş kitlelere hitap eden, teknolojik gelişmelerle bütünleşen, son aşama güler yüzlü, hasta haklarına saygılı, ağız ve diş sağlığı alanında sürdürülebilir hizmet veren kurum olma bilinciyle Diş Hekimi Hıdır BUDAK tarafınca kurulmuştur.

Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, sıhhat sisteminin geldiği son noktada ulusal ve internasyonal gereksinimleri ve tıpta yaşanmış olan teknolojik gelişimi göz önünde bulundurarak düzenlenmiştir. 1220 metrekare kullanım alanı içinde 3 yataklı servis, 15 dental klinik, genel anestezi ve sedasyon üniteleri, dental tomografi ve panoramik röntgen cihazlarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Merkezimizde bunlara ek olarak, DENTİNAL engelli yurttaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için asansör dahil her türlü kolaylık sağlanmıştır. Güler yüzlü ve ilgili personellerimizle beraber Mersinliler’e hak ettikleri çağdaş sıhhat hizmetini sunmak için hazırız.

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir