Özel Renmed Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent
Telefon:0 (212) 278-1114
Web Sitesi:www.ren-med.com.tr41.08208129.017717
Kurum Hakkında

Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir hayat sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk hususi diyaliz merkezidir. 1983 yılında, Poliklinik ruhsatı ile kurulan REN MED Sıhhat Hizmetleri A.Ş. 1985 yılında İlk Hususi Diyaliz Merkezi Ruhsatı’nı almıştır. Ruhsat Numarası 2 olan REN MED Sıhhat Hizmetleri A.Ş. bir aile kuruluşudur.

Öncelikle hastayı ve diyalizi iyi tanıyan, işini seven personelin devamlılığını, tedavide ilk koşul olarak benimsemiş olan 1983 yılından beri diyaliz hizmeti veren merkezimizde, var hasta sayısının yüzde elliye yakın kısmı, on beş yılı aşkın bir süredir misafirimizdir. Aynı prensiple, vatan dışı tatil Hastalarına da hizmet vermekte olan merkezimiz, ülkemiz için fazla mühim olan sıhhat turizminde de “her gün daha ileriye” sloganı ile yerini korumaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Renmed Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Renmed Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir