İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi

Kurum Adı: İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Türkali Mh. Nüzhetiye Cd. 38/A
Telefon:0 (212) 227-5254
Web Sitesi:www.istanbulgenetik.com41.04713229.000259
Kurum Hakkında

2008 yılında 2 sene süren ön çalışmalar sonrasında kurulan İstanbul Genetik Grubu (İGG) Genetik Tanı Merkezi, Türkiye ve dünya genelinde bir Referans Genetik Merkezi olmayı hedeflemiştir. Yetkin Genetik Danışmalık hizmeti veren İGG, hususi genetik uygulamalarında dünyanın ilk 10 laboratuvarı arasında yer almaktadır.

İGG, genetik test uygulamalarını milli genetik danışmanlık ağıyla ve uluslararası işbirlikleriyle devamlı geliştirerek güvenilir bir Akredite Test Paneli oluşturmuştur. Bilgi verici ve klinik olarak yönlendirici Genetik Rapor verebilen İGG, Güncel Teknoloji konusunda uzmanlaşmış bir Profesyonel Ekip ile çalışmaktadır.

Birçok Hastane, Hususi Tedavi Merkezi ve Laboratuar Grubu ile beraber çalışan İGG, memleket içinden ve yurtdışından başvuran hastalarına süreklilik gösterebilen bir standartta hizmet vermektedir.

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir