Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Diyarbakır
İlçe:Kayapınar
Adres:Talaytepe Mh. Laleş Sk. Gazi Yaşargil EAH Yanı
Telefon:0 (412) 502-7788


37.98616940.131418

Kurum Hakkında

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 7900 metrekare içinde, 54 Ünit, 1 acil hizmetler polikliniği, 1 mahkum polikliniği, 1 genel ve 2 lokal ameliyathanesi ile yeni hizmet binasında hasta muayene ve tedavi hizmetleri vermeye adım atmıştır.

Merkezimizde 3 çene cerrahi ana bilim dalı uzmanı ile tam teşekkülü ameliyathanede tüm ileri çene cerrahisi ile ameliyatlar yapılmakta olup genel anestezi ile bilhassa engelli yurttaşlarımıza diş tedavisi ve diş çekim işlemleri uygulanmaktadır. Ek olarak yeni hizmet binamızda Hasta – Çalışan Güvenliği gereklilikleri ile tam donanımlı olarak, steril ve yarı steril alanlarıyla ölçüm edilmiş ameliyathanemiz ile hizmet verilmektedir. Bunun yanında 5 ortodonti hekimi ile diş morfolojisi ve düzensizlikleri ile ilgili hizmet verilmektedir. 2 Konservatif uzmanımız diş hastalıklarında cerrahi müdahale olmadan ilaç ile tedavi ve bilhassa bulaşıcı hastalıklarda sağlam dişleri koruma yolunda hizmet vermektedir. Merkezimizde Protez Uzmanı da vazife yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diyarbakır ili Kayapınar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir