Özel Mamer Cerrahi Merkezi

Kurum Adı:Özel Mamer Cerrahi Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Bağlarbaşı Mah. Harran Sokak No:36
Telefon:0 (224) 241-6565
Web Sitesi:www.mamer.com.tr


40.23496928.980181

Kurum Hakkında

Özel Mamer Cerrahi Dal Merkezi 1996 yılından bu yana cerrahi ve onkolojik hastalıkların tanı ve tedavisi alanında hizmet vermektedir. Merkezimizde alanında deneyimli dört genel cerrahi uzmanı, cerrahi onkoloji uzmanı, radyolog ve anestezi uzmanı hizmet vermektedir.

Emek verme prensipleri uluslar arası cerrahi kliniği şartlarına uygun olarak düzenlenmiştir. Lüzumlu tetkikler derhal yapılmakta ve değerlendirilmekte, gerektiğinde biyopsiler aynı anda yapılarak vakit kayıpları engellenmektedir. Ameliyatların bir çok kendi kurumuzda yapılmakta, aynı gün yada bigün içinde hastalarımız taburcu edilmektedir. Büyük ameliyatlar ise anlaşmalı hastanelerde yapılmaktadır.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Genel Cerrahi
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Tıbbi Onkoloji
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma

Özel Mamer Cerrahi Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mamer Cerrahi Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir