Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Konya
İlçe:Karatay
Adres:Keykubat Mahallesi Fetih Caddesi No:28
Telefon:0 (332) 238-4900


37.89416932.511678

Kurum Hakkında

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Karatay Sıhhat Hizmetleri AŞ. kuruluşudur.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Konya’nın hatta Türkiye’nin en eski ve köklü diyaliz merkezlerindendir. 1998 yılından bu yana diyaliz hastalarının hizmetinde olan merkezimiz daha ilkin Fresenius Konya Diyaliz Merkezi adı ile etkinlik göstermekteydi. 2010 senesinde Konya ile özdeşleşen ve Konya’nın adeta sembolü olan Karatay’ı ismine dahil ederek Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi adıyla hastalarımızın hizmetine devam etmeye başladı.

Birinci derslik aygıt ve araç-gereç kullanımı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarımıza hak ettikleri özeni göstermeye çalışıyoruz.

Diyaliz Merkezimizde Fresenius Medical Care ve Baxter ürünleri tercih edilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi, Konya ili Karatay ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi için yorumda bulun

    Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.