Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kurum Adı:Selçuk Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Kent:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:313
Telefon:0 (332) 241-5000


38.02055432.512954

Kurum Hakkında

Hastanemizin resmi açılışı 17 Aralık 2010 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 25 senelik rüyanın hasta kabulüne başlamasıyla gerçekleştiği hastanemiz, 130000 metrekarelik kapalı ve 160000 metrekarelik açık alan olmak suretiyle 934 yatak kapasitesine haizdir.

Hastaneye Ulaşım

İlgili Makaleler

1. Alternatif: Tramvay Hattını kullanabilirsiniz. Konya’nın her noktasından binebileceğiniz Tramvay ile “Kampüs” ve “Tıp Fakültesi” durağına kadar gelip, buradan hastanemize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

2. Alternatif: Eski Garaj, Otogar, Kampüs Hatlı dolmuşlarla Kampüs gelmiş olarak hastanemize ulaşabilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir