Özel Ölmez Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Ölmez Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Konya
İlçe:Meram
Adres:Yeni Meram Caddesi No:129
Telefon:0 (332) 324-4001


37.86015032.440749

Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz 3000 m2 bahçe içinde 1100 m2 kapalı alanda 1997 senesinde, 10 aygıt ile hizmetine adım atmıştır. Konya da oluşturulan ilk özel diyaliz merkezidir. Sayısal gelişme yerine niteliksel gelişmeyi kendine ilke edinmiş merkezimiz hastalarımızın yoğun ilgisine rağmen kapasitesini 17 (2 yedek) cihaza çıkarmıştır.

Hastalarımızı devamlı diyaliz tedavisi yerine nakil olmaya teşvik ederek, destek vererek, tıbbi açıdan hazır olmalarını elde etmiştir. Bu husustaki uğraşılarımız netice vermiş ve nakil oranlarımız %11 lere ulaşmıştır.

Bir diyalizi ayakta tutan teknik donanımıdır bunun bilincinde olan ölmez diyaliz yönetimi son olarak teknolojiyi kullanmıştır. Merkezimizde 17 makineyle hizmet vermekteyiz 2007 yılı itibariyle 15 tane FRESENIUS 4008S yeni makine alınmıştır. Merkezimizde bulunan öteki makineler Althin markadır. Su sistemimiz ise avrupada en oldukca tercih edilen HERCO markadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ölmez Diyaliz Merkezi, Konya ili Meram ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir