Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği

Kurum Adı:Konya EAH Fizik Tedavi Kliniği
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Yazır Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:10
Telefon:0 (332) 221-0000


37.99122332.483745

Kurum Hakkında

100 yataklı olarak dizayn edilen Konya Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 2011 Aralık ayından itibaren hasta kabulüne adım atmıştır. Şu an itibariyle hastanemizde 6 tane fizik tedavi ve iyileştirme uzmanı, 14 fizik tedavi uzmanı, 8 fizik tedavi teknikeri, 1 diyetisyen, 1 toplumsal hizmet uzmanı, 1 psikolog, 1 hasta hakları mensubu, 35 destek sıhhat mensubu, 10 teknik personel, 10 genel yönetim mensubu, 21 tıbbi yazman, 14 güvenlik mensubu vazife yapmaktadır.

Hastanemiz, günlük olarak 100 nörolojik-ortopedik iyileştirme ve 300 fizik tedavi hastasına hizmet verebilecek kapasitededir. Ek olarak hastanemizde 96 metrekare hidroterapi havuzu bulunmaktadır.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesinin Fizik Tedavi Bölümleri, ayaktan gelen yada yatarak tedavi görmekte olan, fizik tedavi yada rehabilitasyon endikasyonu olan hastalara, güncel, etik ve uluslararasi standartlara uygun hizmet vermeyi hedeflemektedir. Muayene odalari, fizyoterapi odalari ve egzersiz salonlarımızdan oluşan, son sistem cihazlarla donatılmış olan fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümümüzde, deneyimli uzman doktorlarimiz ve fizyoterapistlerimizden olusan ekibimiz ile poliklinik, servis ve yoğun bakım hastalarına hizmet vermektedir.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir