Özel Orbit Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Orbit Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5
Telefon:0 (242) 243-9393


36.89936930.708965

Kurum Hakkında

1991 Ocak ayında kurulmuştur. Kuruluşumuz; Göz Sağlığı alanında gelişmiş teknolojik olanakları deneyimli göz hekimlerinin birikimleri ile halkımızın hizmetine sunmayı amaç edinmiştir. 20 senelik emek harcama süresince hastalarımızın itimatını kazanmış bir müessese olmanın onurunu yaşamaktayız.

Kurumumuzda 1997 yılından itibaren Fako Cerrahisi ve Excimer Laser tedavileri başarı ile uygulanmaktadır. Merkezimizde Glokom Birimi, Retina Birimi, Şaşılık Birimi, Kontakt Lens ve Kornea Birimi bulunmaktadır.

2014 senesinde Etiler Mahallesinde yeni ve müstakil binasında hizmete süregelen Özel Orbit Tıp Merkezi göz hastalıklarının yanı sıra Diş Hekimliği ve ilerleyen sürede KBB Hastalıkları şeklinde yeni bölümlerle de hizmetine devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma

Özel Orbit Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Orbit Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir