Özel Endomed Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Endomed Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)
Telefon:0 (224) 233-8586


40.19324529.043122

Kurum Hakkında

Endomed, 1992 senesinde Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ile Ağız ve Diş Sağlığı mevzularında sıhhat hizmeti vermek amacıyla kuruldu.

1993 senesinde halen bulunmuş olduğu adrese taşındı. Gelişen cerrahi teknolojisi ile hastaların uzun süre hastanede yatmasına gerek bırakmayan yöntemlerin uygulanmaya başlanması, merkezin gelişme ve gelişme gereksinimini ortaya çıkardı. Kuruluşumuz, 2005 senesinde Sıhhat Bakanlığı’ndan alınan ruhsat ile Genel Cerrahi Dal Merkezi, ondan sonra da Endomed Tıp Merkezi statüsüne kavuştu.

İlgili Makaleler

2012 senesinde merkezimizde hanım hastalıkları ve doğum polikliniğinde hasta kabulüne başlanmıştır.

Yenilenen ve gelişen merkezimizde, tam donanımlı ameliyathane, yoğun bakım odaları, üç tane hasta odası bulunmakta ve ruhsat gereği genel anestezi verilerek yapılabilecek tüm ameliyatlar uygulanabilmektedir.

Hastalar, hastane ortamının stresini yaşamadan, ev rahatlığında dinlenmekte ve kısa sürede günlük yaşamlarına dönebilmektedirler. Merkezimizde hasta kabul edilmekte ve laboratuar hizmetleri de verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Çocuk Cerrahisi
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma

Özel Endomed Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Endomed Tıp Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir