Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:118
Telefon:0 (242) 228-8860
Web Sitesi:www.rts.com.tr


36.87648930.644561

Kurum Hakkında

RTS Antalya Diyaliz Merkezi 2004 senesinde kuruldu. Görevli Uzman Doktor yönetiminde toplam 31 çalışanı ile haftada 6 gün Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 3 seans, Salı, Perşembe, Cumartesi günleri 2 seans ile Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz Konyaaltı’nda Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesine 5 dakikalık mesafede olup, hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Kemer, Serik, Korkuteli ilçelerine de hasta servisimiz mevcuttur. Adım atma zorluğu yaşayan, engelli sandalyesi ile oturarak taşınması ihtiyaç duyulan hastalarımız için de ek olarak hizmetimiz mevcuttur.

Dinlence amaçlı gelen hastalarımız için, Ünitemiz Konyaaltı Plajına 5 dakika adım atma mesafesinde olup, Kemer Otobüsleri güzergahı üzerindedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir