Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Kent:Diyarbakır
İlçe:Yenişehir
Adres:Mimar Sinan Cad. No:7 H. Cemal Kaplan Apt.
Telefon:0 (412) 223-0553
Web Sitesi:Kaydedilmemiş


37.91867640.235267

Kurum Hakkında

Nöroloji branşında Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk, Türkiye’nin ise 7. dal merkezi olan kurumda ikisi destek doçent olmak suretiyle toplam 4 hekimin vazife yapmaktadır. Hekimlerin yanı sıra merkezimizde 30 personel vazife almaktadır. 1300 metrekarelik alana haiz merkezimizde EEG ve EMG ile sprial tomografi bulunuyor. Ek olarak uyku laboratuvarı meydana getirmeye başladık. Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezinde nöroloji ile ilgili tüm incelem ve tedaviler, (mr, tomografi, eeg, emg, usg, röntgen, vep emg) yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Radyoloji

Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde psikiyatri merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi için yorumda bulun

    Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Nöron Nöroloji Dal Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.