Özel Batıgöz Hatay Göz Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Özel Batıgöz Hatay Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:İnönü Caddesi No:463/A Susuzdede Hatay
Telefon:0 (232) 444-2324
Web Sitesi:www.batigoz.com


38.39899727.096404

Kurum Hakkında

İzmir Çankaya’da 2004 senesinde hizmet vermeye başlamış olan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz yanıt vermektedir. Kuruluşunun 8. Yılını kutlayan Batıgöz, sizlere kaliteli sıhhat hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

2005 senesinde Hatay, 2006 senesinde Şirinyer şubelerimizi hizmete açarak, İzmir halkının göz sağlığı hizmetine daha rahat ulaşmasını sağladık. İnönü Caddesi No: 463/A adresinde göz sağlığı dal merkezi olarak İzmirlilere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Hatay Göz Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıgöz Hatay Göz Sağlığı Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir