Özel Sistem Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Sistem Tıp Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Cemalpaşa Mah. 63007 Sok. No:25/H
Telefon:0 (322) 459-7070


36.9984435.33098

Kurum Hakkında

1994 senesinde ilk temelleri atılan ve 1995 yılından bu yana Adana’da yerleşik merkezinde tıbbi görüntüleme ve laboratuvar alanlarında tıbbi tanıya yönelik sıhhat hizmetleri sunmakta olan Sistem Tıp, hekimler tarafınca kurulmuş kurumsal ve ustalaşmış bir işletmedir. Sıhhat işletmeleri yönetimi mevzusunda data ve edinim sahibi bireylerin yönetiminde, tamamen bilimsel yöntemlerle, evrensel etik kurallara uygun şekilde ve internasyonal standartlarda sıhhat hizmeti üreten ve bu hizmeti gerekseme sahiplerine “müşteri mutluluğu” hedefini gözeterek sunan Sistem Tıp, sıhhat alanındaki teknolojik gelişimleri, bilimsel ilerlemeleri ve çağdaş yaklaşımları güncel olarak izleyen, bu yolla edinmiş olduğu detayları uzman danışmanlık ekibi ve bünyesindeki “Bilimsel ve Etik Kurul”un düşünce ve yönlendirmelerinden yararlanarak hizmetlerine yansıtan bir kurumdur.

Kurulduğu ilk gün yöredeki en yüksek teknolojik yatırıma haiz olan Sistem Tıp, bugün de teknolojik yenilenme hızı Türkiye’deki en yüksek sıhhat kuruluşları arasındadır. Ek olarak tanı hizmetleri yelpazesi en geniş tıbbi tanı merkezleri içinde da yer verilmiştir.

Özel Sistem Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sistem Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir