Özel Dünyagöz Hastanesi Adana

Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Adana
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Çınarlı Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. No:37/A
Telefon:4444469


36.99401835.324973

Kurum Hakkında

Dünyagöz, Türkiye’deki dördüncü büyük metropol ve ülkenin önde gelen tecim ve kültür merkezi olan Adana’da, tüm Çukurova’nın hizmetinde. Dünyagöz’ün tüm şubelerinde olduğu benzer biçimde Adana şubesinde de gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan kuvvetli doktor ekibiyle ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.

Türkiye’de ve yurt haricinde toplam 17 ayrı noktada göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Adana Hastanesi faaliyete geçti.

Seyhan bölgesinde hizmete giren Adana Dünyagöz Hastanesi, gözün 19 branşında 240 değişik tedavi yöntemi ile 7 gün hizmet veriyor. Göz tedavisinde en gelişmiş teknolojiyi ve yöntemlerini dünyayla eşzamanlı olarak Çukurova Bölgesi’nin hizmetine sunan hastane, günde 250 poliklinik, 30 ameliyat ve 40 lazer ameliyat yapma kapasitesine haiz. Bu özelliği ile Adana Dünyagöz Hastanesi, bölgenin en geniş hasta kapasitesine haiz hastanesi oldu.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Adana, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir