DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:30 (Tekden Hastanesi Yanı)
Telefon:0 (352) 221-0077


38.72305435.481723

Kurum Hakkında

2008 senesinde hastane caddesinde hizmete oluşturulan DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi en kısa zamanda gönüllerde ummuş olduğu yeri bulmuş ve şuan Kayseri ve çevre illere hitap eder bir konuma gelmiştir. Bu hizmet yolculuğunda bizleri Yalnız bırakmayan tüm dost ve hastalarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

Deneyimli, uzman, güler yüzlü, dinamik kadromuz ve çağdaş donanımlarımızla Kayseri’nin merkezinde ulaşım açısından vatandaşımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Merkezimiz “özgürce gülümsetmek” anlayışı ile yapılandırılmış, her an kullanıma hazır tam donanımlı ameliyathanesi, oral diagnoz (ağız ve diş muayenesi), periodontoloji(dişeti hastalıkları), ortodonti (çapraşık diş tedavisi), endodonti (kanal tedavisi), protez, ağız-diş-çene cerrahisi, implantoloji, pedodonti (çocuk diş hekimliği) ve görüntüleme üniteleri ile hastalarına hizmet vermektedir.

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir