Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı:Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Bulvarı 64009 Sk.
Telefon:0 (322) 453-8484


36.99837635.318704

Kurum Hakkında

1500m2’lik kapalı alan üstünde hizmet vermekte olan merkezimiz klasik hastane ortamının ötesinde kendinizi özel ve keyifli hissedebileceğiniz bir iç mekana haizdir. Hasta odalarımız, bebek salonumuz ve kafeteryamız ile hastalarımızın tüm ihtiyacları düşünülmüş, konforlu ortamı ile fizyolojik bir mükemmellik sunulmuştur.

Laboratuar ünitelerimiz evrensel kalitede; steril koşullarıyla güvenli bir ortama haizdir.

Seçkin doktorlarımız ve Laboratuar ekibimiz empati kabiliyeti kuvvetli ve duyarlı hemşirelerimiz, hasta odaklı düşünebilen, çözüm yaratıcı, eğitimli ve ustalaşmış kadromuz ile tüm çabamız mükemmeli sizlere yaşatabilmektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir