Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kent:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Ertuğrul Gazi Mah. Ideal Sk. No:4
Telefon:0 (224) 368-3450
Web Sitesi:www.bgh.gov.tr


40.17765529.114527

Kurum Hakkında

Bursa Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi A ve B Bloktan oluşan 2 hizmet binası ile Bursa İline Hizmet vermenin yanında tüm Cenup Marmara Bölgesine de hizmet vermektektedir.

Hastalarımıza eğitimli personel ile akciğer hastalıklarında çağıl tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet sunmak, çalışanlarımızında gereksinim ve beklentilerine yanıt vermek amacındayız.

İlgili Makaleler

Sıhhat hizmeti sunarken her insana eşit uygulama yapılmasını, insan haklarına saygılı, güzel yüzlü yaklaşım ile hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak misyonumuzdur.

A Blok : Ertuğrulgazi mah. Ideal sok. No:4

B Blok : Siteler mah. Selçukbey cad. No:129

Poliklinikler
  • Göğüs Hastalıkları
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir