Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Kepez
Adres:Ahatlı Mh. 75.Yıl Cad. No:148
Telefon:0 (242) 237-5500


36.91541030.646782

Kurum Hakkında

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 26 Nisan 2004 tarihinde Antalya Devlet Hastanesi bünyesinden resmi olarak ayrılarak ayrı bir merkez olarak hizmet vermeye adım atmıştır. Ahatlı Mahallesi 75 Yıl Caddesi üstünde yapımı tamamlanan Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır. Eski yerimizde, merkezimize bağlı Meltem Semt Polikliniği olarak hizmete devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir