Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi

Kurum Adı:Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42
Telefon:0 (352) 333-6868


38.71545835.494397

Kurum Hakkında

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi güleryüzlü ve üstün niteliklere haiz, personel ve doktor ekibi, yüksek teknolojik donanımıyla, dünya standartlarında kaliteli hizmet vermektedir. Branşlarında uzmanlaşmış kadromuzla daha iyi hizmet anlayışını ilke edindik. Anlaşmalı olduğumuz Kurum, Sendika ve Dernekler yardımıyla kaliteli hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir