Özel Gözde Anamed Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Gözde Anamed Tıp Merkezi
Kategori:Hanım Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Şifa Mah. Müge Sok. No:5
Telefon:0 (422) 323-2323


38.34729938.304657

Kurum Hakkında

Malatya’da sağlık noktasında büyük bir atılımı gerçekleştiren, Malatya ve bölge illerin sağlığına ve sağlık turizmine büyük katkı elde eden Gözde Sağlık Grubu, Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi ile bir ilke imza atmanın haklı gururunu yaşıyor.

Sıtmapınarı’nda ANAMED’i Malatyalıların hizmetine açan grup, hanım doğum ve çocuk hastalıkları mevzusunda deneyimli bir ekiple hem Malatyalılara hem de bölgeden gelecek olan hastalara en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

İlgili Makaleler

Bu hastanede her şey hanım ve çocuk hastalarımız için planlandı. Çocuk Oyun alanları, her katta bebek bakım ve emzirme odaları, son aşama zevkli düzenlenmiş hasta odaları, tek kişilik odalar, 3 ameliyathane, 2 doğum odası, NST odası olmak suretiyle her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Gözde Anamed Tıp Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gözde Anamed Tıp Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir