Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Mimar Sinan Mah. Güvenlik Cad. No:13
Telefon:0 (224) 366-8560


40.18603829.128245

Kurum Hakkında

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 9 Şubat 1991 senesinde Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünün Toprak Mahsulleri Laboratuarı olarak kullanılan binada Bursa Diş Hastanesi adı altında 10 yataklı olarak hizmete adım atmıştır.

Mevcut tıbbi cihazlarımız teknolojik olarak çağdaş cihazlar ile yenilenmekte olup daha sıhhatli şartlarda hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmelere ve sıhhat alanındaki yenilikler mevzusunda personelimiz hizmet içi eğitimlerle devamlı bilgilendirilmektedir.

İlgili Makaleler

Merkezimizde Acil, Genel Klinikler, Protez, Pedodonti, Periodontoloji, Ortodonti, Ameliyathane, Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Engelli Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Merkezimizde toplam 91 Ünit bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir