Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Kurum Adı:Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kennedy Cad. No:30/B Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 427-6690


39.90870932.862545

Kurum Hakkında

Merkez veya şubelerimize geldiğinizde tüm işlemleriniz bitene kadar güler yüzlü sıcak bir ortamda sizinle ilgilenecek Egerad personelinin hazır olduğunu göreceksiniz.

Bütün çabamız ve amacımız, samimi ve sıcak bir ortamda en kısa sürede, doğru sonuçla teşhisinin konulması ve tedavinizin bir an önce tamamlanmasına katkıda bulunmaktır.

Laboratuvarlarımızda doğru sonuca hızla ulaşmak için modern cihazlar kullanılmakta ve cihazların periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Düzenli olarak kontrol çalışması da yapılmakta ve böylece sonuçların doğruluğu onaylanmaktadır.

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir