Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Altınova Mah. Yolgör Sok.
Telefon:0 (224) 216-0066


40.21425229.067429

Kurum Hakkında

Türkiye’deki ilk ve tek spastik özürlü Çocuklar hastanesi olan hastanemiz 1997 senesinde hizmete girdi. 2005 yılı temmuz ayında ek binanın 14 ay şeklinde kısa bir sürede tamamlanması ile beraber, klinikte yalnızca spastik küçüklere ilişkin 54 fiili yatağımız ve acil servisimizde 6 müşahade yatağımız hizmete girmiştir.

Hastanemizde hali hazırda 3700 dosyalı spastik engelli hasta tertipli kontrolümüzde olup yatarak ve ayaktan takip edilmektedir. ek olarak bölgemiz dışından bizlere başvuran her spastik engelli evladı kabul etmekteyiz.

İlgili Makaleler
Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde Çocuk hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir