Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası

Kurum Adı:Kayseri EAH Melikgazi Ek Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Kent:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tacettin Veli Mah.Tacettin Veli Bulvarı, No:28
Telefon:0 (352) 336-8884


38.71244935.490651

Kurum Hakkında

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası olarak etkinlik gösteren kurumda göz poliklinik hizmetleri verilmektedir. Hastalarımız, SGK kapsamında herhangi bir ücret ödemeden nitelikli sıhhat hizmetine ulaşabilirler.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası için yorumda bulun

    Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası için ilk yorumu yapabilirsin.