Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kurum Adı:Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Kent:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Bornova İzmir
Telefon:0 (232) 444-1343


38.4541927.212917

Kurum Hakkında

İzmir’in en büyük hastanesi olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Bornova ilçesinde bulunmakta ve tüm Ege Bölgesi’ne hizmet vermektedir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 1816 yatak kapasiteli bir hastanedir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 464 Hekim, 511 Asistan Hekim, 784 Ebe ve Hemşire, 873 öteki personel olmak suretiyle toplam 2632 personel ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz eğitim ve araştırma hastanesidir. Hastanemize başvuran tüm kamu mensubu, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK, Yeşil Kart (Devlete bağlı Eğitim–Araştırma Hastanesi’nden sevkli gelmek koşuluyla) ve ücretli hastalarımızın muayene, incelem ve tedavileri deneyimli uzman kadromuz tarafınca bilimsel ve etik kurallar ışığında yapılmaktadır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İzmir ili Bornova ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir