Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi

Kurum Adı:Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1428 Sk No:24/B Kahramanlar
Telefon:0 (232) 464-6020


38.42976627.151672

Kurum Hakkında

Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 yılından bu yana mevzusunda eğitimli uzman ekibi ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir.

Ege Bölgesinin ilk özel ışınım onkolojisi kliniği olma özelliğine haiz kurumumuz bünyesinde halen 4 ışınım Onkoloğu, Kemoterapi Hemşiresi, 12 Radyoterapi Teknikeri, 3 Radyoterapi Uzman Fizikçisi ve 20 yönetimsel personel bulundurmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne tüm Toplumsal Güvenlik Kurumları ve Özel Sıhhat Sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak hizmetini sürdürmektedir.

Kurumumuz hizmet ağını geliştirmek amacıyla ilerlediği yolda İzmir Mustafa Kemal Atatürk Devlet Hastanesi Radyoterapi ve Tepecik Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi Radyoterapi Hizmet Alımı ihalelerinde en başarı göstermiş sıhhat kuruluşu seçilerek, bu iki kurumun Radyoterapi Hizmetini verme sorumluluğunu da yüklenmiştir.

Kurumumuz bünyesinde, gelişmekte olan Radyoterapi Teknikleri yakınen takip edilmekte, hizmet kalitesi ve niteliğini yükseltmek amacıyla son iki yılda meydana getirilen tüm yatırımlar nitelikli, dünya standartlarında tedaviler yapma idealine yönlendirilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Işınım Onkolojisi

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde onkoloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir