İzmir Can Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:İzmir Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Karabağlar
Adres:Aşık Veysel Mahallesi 4038 Sk. No:13
Telefon:0 (232) 265-4034


38.37650727.136543

Kurum Hakkında

Can Diyaliz Merkezi, 2005 yılından bu güne kadar Karabağlar İlçesi’ndeki 4 kattan oluşan müstakil binasında hizmet vermektedir. Merkezimizde 23+1 hemodiyaliz aleti mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz cihazları Fresenius, Kawasumi ve Braun markalarından oluşmaktadır. Hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmetini vermeyi amaçlamaktadır. Ve bu yüzden hafta içi ve Cumartesi günleri olmak suretiyle haftanın 6 günü sabah 07:00′ den akşam 21:00’e kadar aralıksız hizmet vermektedir.

Can Diyaliz Merkezi, deneyimli, güvenilir ve güleryüzlü ekibi ile son olarak teknolojiye haiz cihazlarıyla hemodiyaliz tedavisinde dünya standartlarında hizmet vermektedir. Hastalarımızın sıhhat sorunlarını hasta odaklı tedavi prensibi ile gerçekleştirmek, Can Diyaliz Merkezi’nin temel hedefidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

İzmir Can Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzmir Can Diyaliz Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir