Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı
Telefon:0 (232) 336-3535


38.46215927.092626

Kurum Hakkında

Kalp damar hastalığında aslolan mühim olan, kalbi besleyen atardamarlardaki darlıkların kalp krizine yol açmadan tedavi edilmesidir.

Tanısal işlemler hasta poliklinikten içeri girdikten derhal sonrasında adım atar. Ilk olarak hastanın şikayetleri ve risk faktörleri değerlendirilir. Biz kardiyologlar için göğüs ağrısı irdelenir ve tipik dediğimiz göğüs ağrısı sorgulanır.

Sonraki aşama bilhassa kullanım kolaylığı ile elektrokardiyografidir. EKG ile daha önceki yada yeni gelişmiş kalp damarlarındaki hadiseler gözlenip derhal ileri incelem planlanabilir.

EKG düzgüsel tesbit edilmesine karşın risk faktörleri ve şikayetleri ile kalp damar hastalığı olduğundan kuşku edilen hastalarda ileri incelem amaçlı değişik tanısal testlerefor testi, kalp sintigrafisi yada kansız angiografi (Koroner BT Angiografi) uygulanabilir.

Tüm veriler incelendiğinde kati tanı ilk olarak kalp damarlarının durumunun görülmesi ile olur. Bunun için halen altın standart olarak kabul edilen en güzel tanı yöntemi; kalp anjiyografisidir. Kalp anjiyografisinde, kalp damarları gözle görünür hale getirilip filmi çekilir.

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi olarak, İzmir bölgesinde, Bostanlı ve Hatay şubelerimiz olmak suretiyle 2 ayrı dal merkezimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir