Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mersinli Mah. 2800 Sok. No:2 Çınarlı
Telefon:0 (232) 435-7262


38.46577827.209422

Kurum Hakkında

2001 senesinde Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ne bağlı bir birim olarak hizmet vermeye süregelen kurumumuz 6 aylık yenileme ve bakım emekleri sonucunda;30 Ekim 2002 senesinde Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak bağımsız Başhekimlik statüsünde, 20 ünit kapasitesiyle hizmete açılmıştır. Bu tarihten sonrasında kısım kısım yürütülen bina genişletme emekleri sonucunda 2007 senesinde 26 ünit kapasitesine ulaşılmıştır. Sadece Bornovadaki merkez binamızın artan hasta talebini karşılayamayacak duruma gelmesi sonucunda, İl Sıhhat Müdürlüğü’nün kurumumuza tahsis etmiş olduğu Çınarlıdaki mevcut binamıza taşınılmıştır.

Bu gelişmelere paralel olarak kurumumuz, 2008 senesinde Gaziemir de 10 ünitli ek birim açarak hizmet bölgesini genişletmiş, hizmet verdiği hasta sayısını arttırmıştır. Kurumumuzun taşınma sürecinde ve hali hazırda bütçe dahilinde yenileme emekleri hizmeti aksatmadan yürütülmekte, hizmet kalitemizi etkileyen/etkileyecek fiziki problemler hasta ve çalışan güvenliğini ve memnuniyetini de baz alarak hızla giderilmektedir.

2012 yılı itibariyle kurumumuz; merkez binamızda 36 Diş Hekimi, 20 Diş Protez Teknisyeni, 8 Hemşire, 20 personel, Gaziemir deki polikliniğimizde ise 11 Diş Hekimi, 5 Diş Protez Teknisyeni, 3 personel 23. 11. 2013 zamanı itibariyle yeni oluşturulan Bornova ek ünitemizde ise 10 diş hekimi, 2 hemşire, 1 diş protez teknisyeni. 2 GİH çalışanı mevcuttur. Ek olarak hizmet alımı ile mevcut 70(güvenlik, veri giriş, karşılama yönlendirme, temizlik) elemanımız iş koşturmacasındadır. Kurumumuz toplam; 51 ünit, 57 Diş Hekimi, 26 Diş Protez Teknisyeni, 10 Hemşire ve 25 personeliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir