Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği

Kurum Adı:Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1413 Sk. No:51 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 446-8475


38.42619027.149996

Kurum Hakkında

ANKA Özel Sğl. Ltd. Şti.’e bağlı olarak hizmetini sürdüren Özel Dr. Cevdet Tuğrul Meme Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi’nde (Kahramanlar Şubesi) hastalarımız için çağdaş ve rahat bir ortam sağlanmıştır.

Siz daha kayıda girmediniz mi? Bekleme esnasında hastalarımıza hayatlarında Meme hastalığına ve şu anki şikayetlerine neden olan sebepleri ayrıntıları ile anlayabilmek için, özel düzenlenmiş bir biçim doldurtulmaktadır. Sonrasında doktorlarımız tarafınca bu biçim eşliğinde, hastanın anamnezi (Tüm yakınma ve hastalık hikayesi) alınarak hasta değerlendirilmekte, ek olarak bu bilgiler ışığında hastanın ileride gelişebilecek meme hastalıkları ve kanser yönünden risk profili oluşturulmaktadır.

Genel Cerahi Uzmanı tarafınca muayene edilen hastaya, Cerrahın uygun görmüş olduğu tetkikler, hastanın bulguları, yaşı ve risk profili göz önünde bulundurularak uygulanmaktadır.

Radyoloji Uzmanı tarafınca meme dokusunun Ultrasonografik, Mamografik tetkikleri yapılmakta, neticeleri her iki uzman beraber değerlendirmektedir. Ek olarak hastanın yaşı ve şikayetleri ile bağlantılı olarak dijital ultrasonografi, kemik dansitometresi, meme yada tüm vücut termalgrafi (DİTİ) ile değerlendirilme yapılmaktadır.

Lüzumlu, şüpheli durumlarda İnce iğne biyopsisi, true cut biyopsi uygulanmakta ve alınan dokuların histopatolojik tetkiki anlaşmalı patoloji laboratuarında yapılmaktadır. Lüzumlu kan tetkikleri anlaşmalı laboratuarda yapılmaktadır. Postmenapozal hormonloterapi için lüzumlu meme muayenesi ve tetkiklerinin yanı sıra Kemik Dansitometri ile kemik yoğunluğu ölçülebilmektedir. Ödem şikayeti olan hastalara Lenf Ödem tedavisi planlanmaktadır.

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği, İzmir ili Konak ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir