Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Konya
İlçe:Ereğli
Adres:Türbe mah. Türbe Cad. No:25/B
Telefon:0 (332) 712-1133


37.50183134.056271

Kurum Hakkında

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 06/04/2009 tarihinden itibaren ayrı bir kurum 10 Diş Ünitli ADSM olarak hizmet vermeye adım atmıştır.

Kurumumuzda diş çekimi, muayene, kanal tedavisi, dolgu, kron köprü, alt üst damak ve diş taşı temizleme işlemleri yapılmaktadır.

Hastalar hastanemize girişlerinde hasta kayıt biriminden doktor seçme haklarını kullanarak istedikleri doktora kayıt alabilirler fakat en sıhhatli seçim hangi hekimle tedaviye başladıysanız ona kayıt almanızdır.

Hastanemizde günlük doktor emek verme sıralaması ve doluluk oranları LCD televizyondan takip edebilirsiniz. Kayıt aldığınız hekiminizin poliklinik kapı üstü monitörlerden sıranızı takip edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Konya ili Ereğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir