Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18
Telefon:4442779


40.23174328.981786

Kurum Hakkında

Jinemed Bursa 2006 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Merkezimiz destek üreme teknikleri ve hanım sağlığına dair her mevzuda siz hastalarımızın yanındadır.

Jinemed Bursa branşında Türkiye’de referans gösterilen sıhhat kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. İleri Tıp Teknolojisine haiz Jinemed Bursa; kısırlık tedavisi, riskli gebelik takipleri, tüp bebek, mikrocerrahi, vajinismus, menopoz, hanım hastalıkları mevzularında devamlı Bursa’nın ve Bursalıların ilk tercihlerinden olmuştur.

İlgili Makaleler

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir