Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı:Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı No:223
Telefon:0 (312) 419-6262


39.90445932.858871

Kurum Hakkında

Işık Göz Merkezi, 1997 yılında Dr. Hikmet Hasıripi kuruculuğunda “Önce Hizmet” parolası ile yola çıkmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar da insanımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan merkezimiz, konularında son derece yetkin doktor kadrosu ve hızla büyüyen yapısı ile günde 100-150 hastaya hizmet vermektedir. Son derece gelişmiş cihazlarıyla üstün bir teknolojik altyapıya sahip olan Işık Göz Merkezi, hastalarından aldığı güç ve destek ile her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam edecektir.

Biz, tüm göz sağlığı ve hastalıklarında; En son teknolojiyi kullanarak; Bireylerin teşhis, tedavi ve rehabilitasyon ihtiyaçlarını karşılayan, göz sağlığı konusunda sürekli ve güncel bilgi veren, insan hatası faktörünü en aza indiren, profesyonel, etik, güler yüzlü ve alanında uluslar arası marka olmayı amaçlamış bir kurumuz.

Gelişmiş tıp teknolojisiyle donatılmış çağdaş bir ortamda en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen merkezimizde 16 tam donanımlı muayene odası, lazer ve cerrahi ameliyathanesi ve kontak lens birimi bulunmaktadır. Son teknoloji ile sürekli güncellenen cihazlarımızla Ekzimer Lazer ile yapılan Lasik-Lasek ameliyatlarının yanı sıra her türlü ayakta teşhis ve tedavi hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Doktorlarımız, yönetim kadromuz, hasta danışmanlarımız, sağlık teknisyenlerimiz, temizlik ve servis görevlilerimizin yer aldığı elliye yakın çalışanımızla, sizlere daima en iyiyi sunuyoruz.

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir